Imac 2021 Fiyat

By | July 15, 2021

Imac 2021 Fiyat. Tıkla, en ucuz imac seçenekleri ayağına gelsin. Imac fiyatları, imac modelleri ve imac çeşitleri uygun fiyatlarla burada.

Apple'dan Türkiye için indirim sinyali
Apple'dan Türkiye için indirim sinyali from img3.aksam.com.tr

Gurman’ın raporuna göre, yeni macbook air 2021’in ikinci yarısında gelebilir, ancak fırlatma 2022’ye geri çekilebilir. Yeni tasarımı 1.349 £ / 1.349 $ fiyatla geliyor. Dizüstü bilgisayarın küçülmesini engelleyebilecek bir şey var.

Apple’ın magic keyboard’u 27,9 cm genişliğindedir, bu nede.

Bu yeni macbook air şu anda olduğundan daha ince ve daha hafif olacaksa, bu, içerideki bileşenler için ne anlama geliyor? Özellikle artık mac’te ios uygulamalarını çalıştırabildiğinize göre. En iyi macbook air fırsatları. Apple’ın magic keyboard’u 27,9 cm genişliğindedir, bu nede.

Bloomberg makalesinde yeni macbook air, mevcut 13 inç ekran boyutunu korurken daha ince ve daha hafif olarak tanımlanıyor. Özellikle artık mac’te ios uygulamalarını çalıştırabildiğinize göre. Ekran 13 inç olmaya devam edebilir, ancak arkasındaki teknoloji değişecek. Apple’ın yeni tüketici odaklı mac’leri sunma eğiliminde olduğu ekim 2021’den önce yeni bir macbook air görmeyi beklemiyoruz.

Apple, daha büyük macbook pro’nun tasarımını güncellediğinde, kısmen çerçeve boyutunu küçülterek ve kısmen de mac’in boyutunu artırarak ekranın boyutunu büyüttü.

When does the new apple imac come out? See full list on destekapple.com Apple’ın yeni tüketici odaklı mac’leri sunma eğiliminde olduğu ekim 2021’den önce yeni bir macbook air görmeyi beklemiyoruz. Macbook air’in aynı ekran boyutunu korurken ne kadar küçük olabileceğine dair bir tahminde bulunabileceğimiz en yakın şey, 15 inç modele kıyasla 16 inç macbook pro’ya bakmaktır.

Daha derin ve daha koyu siyahlar 2.

Bu yeni macbook air şu anda olduğundan daha ince ve daha hafif olacaksa, bu, içerideki bileşenler için ne anlama geliyor? 7 farklı renk seçeneğine sahip yeni imac 2021 cihazları üç farklı satış konfigürasyonu içeriyor. Apple, bunu başarmak için ekranın etrafındaki çerçevelerin boyutunu küçültecek. Daha ince ve daha hafif ürünlere izin verir bazı insanların görmek isteyeceği ekranla ilgili bir diğer değişiklik de dokunmatik ekranlı bir mac.

See full list on destekapple.com

Ekran 13 inç olmaya devam edebilir, ancak arkasındaki teknoloji değişecek. Apple’ın yeni tüketici odaklı mac’leri sunma eğiliminde olduğu ekim 2021’den önce yeni bir macbook air görmeyi beklemiyoruz. Which is the best price for an apple imac? See full list on destekapple.com

See full list on destekapple.com See full list on destekapple.com See full list on destekapple.com En iyi macbook air fırsatları.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *