Nissan Juke 2021 Fiyatları

By | August 9, 2021

Nissan Juke 2021 Fiyatları. Araç 2021 üretim yılında 297.900 'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Peki, 2021 model juke nasıl?

2021 Nissan Juke Fiyatları ve Merak Edilenler | SIFIR ARAÇ ...
2021 Nissan Juke Fiyatları ve Merak Edilenler | SIFIR ARAÇ … from www.sifiraracfiyatlari.com

2021 model tüm yeni juke'lar, 2020 model tekna hariç diğer modellerde 100 bin tl'lik 12 ay 0,99 faizle kredi imkanı ve takas seçeneğiyle satılıyor. * all prices include 14% vat. Sportif yeni nissan juke, şimdi çok daha çevik ve kullanıcılara daha yüksek performans sunuyor.

Choose from a range of trims, colors, accessories and packages to configure a model that's perfect for you!

2021 nissan juke fiyat listesi. Nissan also has a long history of exciting sports cars. Dolar ve euro kurlarının hızlı bir şekilde yükseldiği günümüzde sandık motor fiyatları üzerinde yaşanan ani yükselişler, otomobil sahiplerini komple çıkma motor satın almaya yönlendirmektedir. Müşterilere 6 ileri manuel vites ve 7 ileri çift kavramalı otomatik vites sunan nissan, yeni juke'un asistanında kritik iyileştirmeler de hayata geçirdi.

Şimdi, nissan juke modeli hayalleri süslüyor. Nissan also has a long history of exciting sports cars. Japon üretici beklenen tarihi verdi ve juke 2021 modeli ocak sonunda türkiye pazarına geldi. Choose from a range of trims, colors, accessories and packages to configure a model that's perfect for you!

2021 nissan juke kiralama fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bir sonraki yazımızda görüşmek umuduyla. Gürcistan araba fiyatları ve gürcistan araba getirmek sitemiz üzerinden gürcistan oto,batum araba fiyatları,gürcistan araba alma ve. Yeni juke'da selefine göre büyüyen boyutları ile arka diz mesafesi 5,8 cm arka baş mesafesi de 1,1 cm artmış 422 lt.lik bagaj kapasitesine sahip olan araçta %20'lik bir yükleme alanı artışı sağlanmış.4210 mm uzunluğa sahip olan araç 1595 mm yükseklik ve 1800 mm genişliğe sahip.artış gösteren. 1.0 litrelik benzinli motor ile satışa sunulan juke, 4 farklı donanım paketi ile geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

Müşterilere 6 ileri manuel vites ve 7 ileri çift kavramalı otomatik vites sunan nissan, yeni juke'un asistanında kritik iyileştirmeler de hayata geçirdi.

2021 nissan juke kiralama fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Nissan'ın yeni juke modeli tavsiye edilen satış fiyatı 2021 yılından 367.400 tl'den başlıyor. 2021 nissan juke kiralama fiyatları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Küçük suv otomobiller ile ilgilenen ve 2021 nissan juke hakkında bilgiye ulaşmak isteyen birçok kullanıcı da 2021 nissan juke incelemesi ile ilgili araştırmalarda bulunuyor.

Öte yandan ocak ayının sonları itibariyle bir önceki model yılına ait otomobillere nissan bayilerinde hala ulaşabilirsiniz.

Build, price, and customize your own nissan vehicle. Choose from a range of trims, colors, accessories and packages to configure a model that's perfect for you! Nissan also has a long history of exciting sports cars. Sportif yeni nissan juke, şimdi çok daha çevik ve kullanıcılara daha yüksek performans sunuyor.

Gürcistan araba fiyatları ve gürcistan araba getirmek sitemiz üzerinden gürcistan oto,batum araba fiyatları,gürcistan araba alma ve. Juke starting from egp 357,500 * qashqai starting from egp 389,400 * patrol starting from egp 3,500,000 *. Nissan araçları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Nissan juke fiyatlarını 30 ocak 2021'de markanın internet sitesinden aldım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *